Nasır Tedavisi

Nasır tedavisi HPV virüsünün neden olduğu vakaya karşı kullandığımız yöntemlerin tümünü kapsamaktadır. Nasır genellikle ayaklarda meydana gelen bir hastalık türüdür. Fakat az görülmekle beraber ellerde ve avuç içinde de meydana geldiğini söyleyebiliriz. Nasırı tetikleyen birçok unsur bulunmaktadır. Kısa bir tanım ile vücudun kendini korumaya alması sonucu ortaya çıkan nasır tedavisinde bizler ameliyatsız tekniklere başvuruyoruz. Bu teknikler sayesinde hastalarımız ameliyat korkusu ile sınanmamış ve günlük rutinlerini aksatmamış oluyor.

Nasıra davetiye çıkaran unsurları bilmek hastalığı yakından tanımada ve ona karşı kendinizi korumada etkili olacaktır. Bu bağlamda nasırın meydana çıkma nedenlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Ayaklarda meydana gelen nasırlarda yanlış ayakkabı seçiminin rolü büyüktür. Tabanı ayağınıza uygun olmayan ayakkabılar nasırların oluşmasına davetiye çıkarabilir.
 • Doğru adım atmak nasırdan korunmanızda etkilidir. Bu açıdan baktığımızda yürürken ayağın belirli bir noktaya basınç uygulaması vücudun kendini korumasına ve o bölgenin sertleşerek nasıra dönüşmesine sebebiyet verir.
 • HPV virüsü birçok hastalıkta olduğu gibi nasırda da kendini göstermektedir.
 • Son olarak kalıtsal yatkınlık nasır vakalarının görülme ihtimalini yükselten unsurlar arasında yerini almaktadır.

Yukarıda sıraladığımız bir ya da birkaç unsurun bir araya gelerek neden olduğu nasır fark edildiğinde dikkate alınmalı ve steril bir klinik ortamında tedavi edilmelidir. Nasır tedavisi denilince sağlık sektöründe ilk akla gelen isim olan Fastmed İzmir Kliniğimiz başarılı kadrosu ile sizlere hizmet vermek için bekliyor.

Ameliyatsız Nasır Tedavisi

Ameliyatsız nasır tedavisini gerçekleştirmemizde etkisi olan yöntem radyo frekanstır. Toplumumuzun yabancısı olduğu radyo frekans tekniği artık birçok hastalıktan ameliyatsız ve kısa bir zaman diliminde kurtulmanın yolunu açıyor. Lazer tekniğinden çok daha önce kullanılan radyo frekans tekniğinde nasır köküne kadar tedavi edilir. Ameliyatsız nasır tedavisi aşamalarını sunarak bu mucizevi yöntemi yakından tanıyabilirsiniz;

 • Radyo frekans cihazının ucundaki iğneler değiştirilir. Hasta operasyona hazır hale getirilir.
 • Hastanın acı hissetmemesi adına sadece bölgesel uyuşma sağlayan lokal anestezi uygulanır.
 • Radyo frekans cihazı çalışır hale getirilir ve nasırlı bölgeye radyo dalgaları gönderilir.
 • Cihazdan gönderilen dalgalar bölgenin tahrip olmasını sağlar ve nasır çekirdeğine kadar çıkartılır.
 • İz kalmayacak şekilde bölge dikiş ile kapatılır. Hasta kısa bir süre ayağının üzerine basmaz. Daha sonrasında gönül rahatlığı ile evine dönebilir.

Kansız, istirahat gerektirmeyen bu modern uygulama sayesinde nasırlar hayatınızdan sonsuza kadar çıkıyor. Ameliyatsız nasır tedavisi hakkında sormak istediğiniz tüm soruların yanıtı doktorlarımızda bulunmaktadır.

Nasır Tedavi Ücretleri

Nasır tedavi ücretleri ile ilgili net rakam almak için iletişim sayfamızdaki cep telefonu numarasının WhatsApp adresine resim çekip atabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede dönüş yapacaktır.

 

İstanbul Nişantaşı (Şişli)

Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel1: 0553 665 64 02
Tel2: 0232 421 11 11

İstanbul Bakırköy Medicine Arts

Adres Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. 25/1 BAKIRKÖY – İSTANBUL
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

Soru ve Cevaplar

 1. Mehmet ALTINKÖPRÜ
  Cuma 15 Eylül 2017, 7:59 am

  Emeklilerden ücret alınıyormu? Memur emeklisiyim.

 2. ÇalışanLara rapor mümkün oluyormu
  Tedavi sonrası
  Sağ AYAĞIMda 5 sol AYAĞIMda 2 tane mevcut

Sormak İstediğiniz Sorunuz Varmıydı ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.