Lazerle Ben Aldıranların Yorumları

Lazerle ben aldıranların yorumları ben tedavisi olmak isteyen kişilerin yakından takip ettiği bir konu başlığıdır. Lazer tekniği günümüzde birçok hastalığın tedavisinden en büyük yardımcımız. Fakat lazerle ben aldıranların yorumları da incelendiğinde ben tedavisi için çok uygun görülmeyen bir metot olduğunu söyleyebiliriz. Nedenlerini ise şu şekilde sıralamak mümkündür. Lazer daha önceden yüzeysel benlerde kullanılıyordu. Fakat bir benin alınması için birden fazla seansa dolayısıyla maddiyata ihtiyaç duyuluyordu. Tümsekli ve büyük benleri düşündüğümüzde bu süreç çok daha uzun bir hal alıyordu. İşte tam da bu noktada radyo frekans ile ben tedavisi yani bilinen hali ile buharlaştırarak ben aldırma işlemi tercih ettiğimiz yöntemler arasında yerini aldı. Tek bir seansta büyüklüğü, sayısı ya da bulunduğu yer neresi olursa olsun kesin sonuç almamızı sağlayan radyo frekans tekniği alanında uzun yıllar görev alan doktorlarımız tarafından uygulanmaktadır.

Radyo Frekans İle Ben Alma Nasıl Yapılır?

Radyo frekans ile ben tedavisi oldukça kolay ve kısa süren bir operasyonu kapsamaktadır. Baştan şunu belirtmek gerekir ki eski usul flap ameliyatlarındaki hiçbir risk radyo frekans tekniğinde bulunmamaktadır. Anestezinin verilmediği, kesinin yapılmadığı, hastanede yatış gibi bir sürecin olmadığı ameliyatsız ben tedavisi yani radyo frekans günümüzde en iyi ben aldırma yöntemi olarak kabul edilmektedir. Radyo frekans tekniği ile ben aldırma için sizi bekleyen süreç şu şekilde ilerler. Doktorumuz beninizi önce muayene eder. Ve tedavi sürecinden kısaca bahseder. Cerrahide yapılan küçük bir operasyon ile benleriniz buharlaştırılarak yok edilir. Bölgede işlemden sonra yara oluşur ve kabuk bağlayarak düşer. Tavsiye ettiğimiz kremlerin kullanılmasının ardından benin bulunduğu bölgede hiçbir iz kalmaz.

Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz

Fastmed İzmir muayenehanemize ulaşmak için birçok iletişim kanalı bulunmaktadır. 7 gün 24 saat faaliyet gösteren kliniğimize telefon numaralarımızdan ulaştığınızda Çağrı Merkezi departmanımız taleplerinizi yerine getirecek ve randevunuzu oluşturacaktır. Tedavi öncesi ve sonrası aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulacağınız mail ve Canlı Destek Hattı’mız ile bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

İstanbul Climed Nişantaşı (Şişli)

Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel1: 0553 665 64 02
Tel2: 0232 421 11 11

İstanbul Bakırköy Medicine Arts

Adres Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. 25/1 BAKIRKÖY – İSTANBUL
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

Sormak İstediğiniz Sorunuz Varmıydı ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.